Mamy świetną „rzecz” dla uczestników PoZdro! – rozdajemy moc wiedzy! 🙂 🙂 Unikalne warsztaty edukacyjne O ZDROWYM STYLU ŻYCIA – tym razem, dla Was, we WROCŁAWIU, już za dwa dni. Pamiętacie?

Skąd się biorą mistrzowie? Z chęci. Z wiedzy. Z jasno określonego, pozytywnego celu. Z systematycznej pracy. Ty też możesz być mistrzem! Bo MASZ w sobie moc do zmian! Odkryj ją na specjalnych, bezpłatnych WARSZTATACH ZDROWEGO STYLU ŻYCIA DLA RODZIN PoZdro! https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/1f4aa.png???? https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fce/1/16/1f600.png?

My znamy sposoby na zdrowsze i szczęśliwsze życie. Ty – masz w sobie moc do zmian! Daj sobie szansę i odkryj ją na naszych przyjaznych, rodzinnych warsztatach! Zajęcia dotyczą wszystkich aspektów zdrowego stylu życia i prowadzone są przez doświadczonych specjalistów PoZdro!: lekarza, dietetyka, psychologa i Koordynatora Lokalnego Programu.

Szczegóły u Koordynator Lokalnej https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ff1/1/16/1f933.png

Dostaniesz wskazówki, by łatwiej podejmować decyzje na zakupach. Rozszyfrujesz tajemnicze składy produktów spożywczych. Dowiesz się dlaczego kolory w warzywach mają znaczenie dla Twojego zdrowia. Poznasz skuteczne sposoby jak wprowadzić w rodzinie zdrowe nawyki! Pełnia wiedzy, podana w przystępny, praktyczny sposób. zaskakujące ciekawostki, a uwaga – skierowana na Wasze doświadczenia.

CZEKAMY NA WAS https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/1f499.png

fot.: Pixabay, jj01

badania konferencja prasowa media nagrody Rada Naukowa sport szkoła warsztaty kulinarne zjazd naukowy