Odzyskaj piękny uśmiech – szybki i skuteczny bonding

Odzyskaj piękny uśmiech – szybki i skuteczny bonding

Posiadasz problemy z uzębieniem? Chcesz, aby Twój uśmiech odzyskał dawny blask? Koniecznie sprawdź jakie możliwości dają nowoczesne rozwiązania stomatologiczne. Działające dziś gabinety umożliwiają odbudowę zębów w krótkim czasie oraz w przystępnej cenie.

Z uwagi na ekonomiczny charakter oraz błyskawiczne efekty, dużą popularnością cieszy się obecnie bonding. Wrocław to tylko jedno z wielu miast, w którym obserwuje się znaczący wzrost zainteresowania tą usługą stomatologiczną.

Co wyróżnia bonding?

Przebieg zabiegu związanego z aplikacją licówki kompozytowej jest przyjazny dla pacjenta z kilku powodów. Przede wszystkim nie jest wymagane szlifowanie zębów ani stosowanie znieczulenia. Dzięki temu pacjenci, którzy odkładają wizyty u stomatologa lub dentysty na ostatnią chwilę mogą odetchnąć z ulgą. Materiał kompozytowy jest nakładany bezpośrednio na ząb, a zabieg nie ingeruje w zdrowe tkanki uzębienia.

Pomimo tego, że licówki kompozytowe bezpośrednie ustępują trwałością licówkom porcelanowym, śmiało można uznać je za godną polecenia metodę odbudowy zębów. Poprawę wyglądu uzębienia uzyskuje się już po pierwszej wizycie u specjalisty. Ponadto, bonding jest zabiegiem odwracalnym. Oznacza to, że można go wymienić lub całkowicie usunąć jeśli zdecydujemy się na leczenie zębów w inny sposób.

Licówki kompozytowe od wielu lat z powodzeniem konkurują z innymi metodami odbudowy zębów. Materiał zachowuje swoje pierwotne cechy przez okres około 5 lat, dając pacjentowi poczucie komfortu i świadomość, że jego uśmiech w każdym momencie jest nieskazitelny!

Kiedy mogę skorzystać z bondingu?

Jest to zabieg, który sprawdza się w leczeniu rozmaitych problemów uzębienia. Niezależnie od tego czy Twoje zęby są nierówne, wymagają zmiany kształtu bądź ujednolicenia koloru ze względu na przebarwienia, bonding okaże się doskonałym wyborem. Zabieg jest także nieoceniony w zakresie likwidowania szpar między zębami oraz usuwania nieestetycznych wypełnień z przeszłości.

Wykonaj zabieg w Klinice o potwierdzonej renomie

Wykonując bonding u właściwie wykwalifikowanego specjalisty uzyskasz efekt, który pozytywnie Cię zaskoczy. Licówka kompozytowa musi zostać dopasowana zarówno pod względem kształtu, jak i koloru, gdyż tylko wówczas odmieni uśmiech pacjent w pożądany sposób. W regionie południowej Polski, prym w zakresie odbudowy zębów przy wykorzystaniu bondingu wiedzie Klinika Uśmiechu. Jest to świetnie wyposażony Gabinet, który zapewnia doskonałe warunki leczenia niezależnie od charakteru problemu pacjenta.

Tym, co wyróżnia Klinikę Uśmiech jest również możliwość odbycia bezpłatnej telekonsultacji, która pozwala na identyfikację dolegliwości oraz oszacowanie kosztów leczenia zębów. Każdy pacjent może liczyć na indywidualnie podejście, co owocuje w pełni satysfakcjonującymi rezultatami. Stomatolodzy reprezentujący Klinikę Uśmiechu mają na koncie wiele pomyślnie przeprowadzanych zabiegów i systematycznie uzupełniają swoją wiedzę na temat metody odbudowy zębów jaką jest bonding. Wrocław to miejsce, z którego pochodzi wielu zadowolonych pacjentów tej Kliniki. Jeśli również i Ty chcesz zadbać o piękno swojego uśmiechu, koniecznie umów się na wizytę.

Dodaj komentarz