Lekcje Multimedialne PoZdro! na Wojewódzkiej Konferencji Szkół Promujących Zdrowie w Opolu

1 marca, 2016

25 lutego w siedzibie regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu odbyła się Wojewódzka Konferencja Szkół Promujących Zdrowie. Tematem tegorocznej konferencji było “Wspieranie Rozwoju i Podnoszenie Jakości Pracy Szkół Promujących Zdrowie”.

Fundacja Medicover została zaproszona na to wydarzenie, aby zaprezentować, realizowany obecnie w gimnazjach w całej Polsce, pakiet edukacyjny Lekcji Multimedialnych PoZdro!

Pakiet lekcji przeznaczony dla klas I-II gimnazjum w ciekawy i angażujący sposób przekazuje wiedzę z zakresu zdrowego stylu życiu. Udostępniany jest bezpłatnie każdej szkole, która dokona zamówienia poprzez stronę internetową: www.po-zdro.pl Liczba pakietów jest ograniczona.

Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony obecnych na konferencji reprezentantów gimnazjów oraz szkolnych koordynatorów szkół promujących zdrowie zrzeszonych w Opolskiej Sieci SzPZ. Złożyli oni zamówienia na łączną liczbę przeszło 1000 pakietów lekcji. Prezentację poprowadziła Anna Filipiak, koordynator Programu PoZdro!

badania konferencja prasowa media nagrody Rada Naukowa sport szkoła warsztaty kulinarne zjazd naukowy