Książki o sportowcach – zainspiruj się i zmotywuj do działania

Książki o sportowcach – zainspiruj się i zmotywuj do działania

Plany planami, ale często trudno nam znaleźć motywację do ich realizacji. Jednym z lepszych sposobów na jej odnalezienie jest czytanie różnych dzieł. Dobrym wyborem mogą być książki o sportowcach – ich biografie to znakomite źródło inspiracji. Po jakie warto sięgnąć? Gdzie możesz kupić je w dobrych cenach? Podpowiadamy!

Gdzie możesz kupić książki o sportowcach w atrakcyjnych cenach?

Nowe książki o sportowcach https://skupszop.pl/ksiazki/ksiazki-sport-i-wypoczynek/ksiazki-o-sportowcach-146315 najczęściej nie należą do najtańszych. Za jedną trzeba zwykle zapłacić przynajmniej kilkadziesiąt złotych. Nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek – czy to oznacza, że czytanie dzieł o sportowcach nie jest dla każdego? Absolutnie nie! Alternatywą są używane książki, które można znaleźć w ofercie SkupSzop.pl. W asortymencie znajdziesz m.in. bestsellery o znanych piłkarzach reprezentacji Polski, ale nie tylko. Wszystkie dostępne pozycje są nie lada gratką dla miłośników sportu. Poznaj lepiej poszczególnych zawodników, sięgając po wybrany przez siebie tytuł.

Jakie książki o sportowcach warto przeczytać?

Wybór książek o sportowcach jest naprawdę ogromny, ale jakie tytuły są warte uwagi? Na pewno jednym z takich jest książka „Kat. Biografia Huberta Wagnera”. Polecamy sięgnąć po nią szczególnie fanom siatkówki i wszystkim osobom, które pragną osiągnąć swoje cele. To bogata historia trenera polskiej reprezentacji siatkarskiej, któremu udało się wygrać z reprezentacją Polski mistrzostwa świata w Meksyku i zgarnąć olimpijskie złoto w Montrealu. Możemy poznać jego niełatwą drogę na sportowy szczyt i dowiedzieć się o jego sukcesach i porażkach. Autorami są syn legendy siatkówki, czyli Grzegorz Wagner, który stworzył ją wraz z dziennikarzem sportowym Krzysztofem Mecnerem.

Ciekawą pozycją dla fanów sportu może być również autobiografia wielkiej gwiazdy światowego futbolu, czyli „Kuba”. Poznajemy w niej niesamowitą historię jednego z najlepszych polskich piłkarzy. Opowiada on o swoim trudnym dzieciństwie, tragediach, pokonywaniu demonów przeszłości, a przede wszystkim o tym, jak dzięki swojej pracowitości krok po kroku wspinał się na piłkarski szczyt. Godnym uwagi tytułem, jeśli masz ochotę na coś mocnego i brutalnie szczerego, jest także autobiografia Mike’a Tysona „Moja prawda”.

Inne książki o sportowcach, które warto przeczytać to m.in. „Ja i Ibra”, „Wyścig kłamstw. Upadek Lance’a Armstronga” czy „Mbappé. Nowy książę futbolu”. Oczywiście dobrych pozycji jest znacznie więcej, a ich bogaty wybór w atrakcyjnych cenach znajdziesz w SkupSzop.pl!

Dodaj komentarz