ARCHIWUM

Ogólnopolskie

Spot PoZdro! bierze udział w konkursie

10 października, 2018

Pamiętacie kampanię PoZdro! „Superdziadkowie”, z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą (14.11.17)? A może Wasi dziadkowie uczestniczyli wtedy w związanych z nią warsztatach? J Nasz spot z tej kampanii został zakwalifikowany do konkursu w ramach III FESTIWALU FILMÓW ODPOWIEDZIALNYCH „17 celów”- 18.10, ZA DWA TYGODNIE – Poznań.

Czytaj więcej

Just Dance – Warszawa tańczy!

10 października, 2018

25-ciu wspaniałych bawiło się do utworów „Waka Waka” Shakiry, „Shape of You” Eda Sherana i „Blow Your Mind” Dua Lipa. Na treningu z PoZdro! 5.10 gościliśmy Just Dance!

Czytaj więcej

KLUBY RODZICA – ZAPRASZAMY!!!

24 września, 2018

LUBLIN – 25.09, g. 17:30, WARSZAWA – 27.09, g. 18:00, WROCŁAW – 04.10, g.17:30. Szczegóły, miejsca i zapisy – u Koordynatorek Lokalnych. DLA NAS BARDZO WAŻNA JEST TWOJA DOBRA RELACJA Z DZIECKIEM! Wspólnie zastanowimy się co można poprawić.

Czytaj więcej

Specjalnie na potrzeby Klubu Rodzica i jego nowego oblicza…

7 września, 2018

… które mamy nadzieję niedługo doświadczycie!!! ☺ 14 osób wyłączyło się od świata i zamknęło na 2 dni, chcąc znaleźć formułę na klub rodzica, która: zainspiruje…

Czytaj więcej

Zdrowie, sport, wolontariat, nowoczesna edukacja = Nasza Fundacja! ☺

27 sierpnia, 2018

Jeśli Twoim zdaniem Fundacja Medicover robi pożyteczne projekty i akcje, możesz zagłosować na nasz Raport z Działań w 2017 roku ☺ – nasza publikacja bierze udział w konkursie na najlepsze RAPORTY SPOŁECZNE. Oceniane są raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności/zrównoważonego rozwoju, raporty zintegrowane oraz sprawozdania na temat informacji niefinansowych firm i organizacji.

Czytaj więcej

II część przepisów – z CYKLU ZDROWYCH PRZEPISÓW WAKACYJNYCH! FILM ☺

16 sierpnia, 2018

Drodzy PoZdrowicze! Poniżej zamieszczamy II część przepisów z Warsztatów Kulinarnych PoZdro! 2018 ☺ Co w niej znajdziecie? 1. Chińszczyzna w pięciu smakach z sezamem podawana na kopcu ryżu. 2. Aromatyczna zupa ogórkowa z łezką jogurtu…

Czytaj więcej

I CZĘŚĆ – z cyklu zdrowych przepisów wakacyjnych.

30 lipca, 2018

Nie dość, że zdrowe, to jeszcze pyszne! Przedstawiamy Wam przepisy na fantastyczne dania prosto z warsztatów Kulinarnych PoZdro!. WYPRÓBUJCIE KONIECZNIE!

Czytaj więcej

The International CSR Excellence Award – ZŁOTO DLA FUNDACJI MEDICOVER

27 lipca, 2018

Z radością dzielimy się z Wami wiadomością, iż Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro!, w lipcu tego roku został uhonorowany prestiżową, międzynarodową nagrodą The International CSR Excellence Awards 2018 w kategorii „Komunikacja”. Nagrodą jest piękna statuetka w formie kryształowego serca.

Czytaj więcej

Koktajle PoZdro!

16 lipca, 2018

Rozpoczęliśmy cykl zdrowych przepisów wakacyjnych. W okresie wakacyjnym, w piątki będziemy dzielić się z Wami przepisami PoZdro! na zdrowe i PRZEPYSZNE dania. Śledźcie nas na naszym Fanpage’u PoZdro! na Facebooku☺.

Czytaj więcej

WYNIKI KONKURSU – „I TY możesz wykołować cukrzycę!”

6 lipca, 2018

PoZdrowicze!
Rozpoznajecie tę twarz? To zwycięzca!☺ Serdecznie gratulujemy wygranej i podziwiamy zapał! Przedstawiamy Wam zwycięskie zdjęcie w KONKURSIE „I TY możesz wykołować cukrzycę!”.

Czytaj więcej
badania konferencja prasowa media nagrody Rada Naukowa sport szkoła warsztaty kulinarne zjazd naukowy