ARCHIWUM

Wrocław

SZERMIERKA Z MISTRZEM OLIMPIJSKIM WE WROCŁAWIU – 07.10.2018. FOTO I SŁOWO ;)

19 października, 2018

Blisko 60 osób próbowało swoich sił podczas treningu szermierczego, zorganizowanego w sobotę (07.10.) dla Rodzin PoZdro! we Wrocławiu. Zajęcia przygotował medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz Specjalista aktywności fizycznej PoZdro! – Tomasz Motyka.

Czytaj więcej

Szermierka – z czym to się je ;)?

30 września, 2018

Jak fajny to sport – przekonasz się na bezpłatnym treningu we WROCŁAWIU. 7.10, w niedzielę, spróbuj czegoś nowego – SZERMIERKI z medalistą IO w Pekinie! Na zajęcia z TOMASZEM MOTYKĄ zapraszamy tylko uczestników Programu PoZdro! Całe rodziny mile widziane ! 🙂 ZAPISY DO 01.10.

Czytaj więcej

PO RAZ PIERWSZY PO WAKACJACH

20 września, 2018

22 września, już w najbliższą sobotę, zapraszamy uczestników PoZdro! wraz z rodzinami na BEZPŁATNE WARSZTATY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA WE WROCŁAWIU. Ponownie spotkacie się ze specjalistami – lekarzem, dietetykiem, psychologiem i specjalistą zdrowia publicznego – fachowcami, ...

Czytaj więcej

IV SEMINARIUM „PROMOCJA ZDROWIA W DZIAŁANIU” EDYCJA: WSPARCIE

18 lipca, 2018

Organizator: Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia, Wrocław
Termin: 15 września 2018 r.
Miejsce: Centrum Rozwoju Zawodowego “Krzywy Komin”, ul. S. Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Czytaj więcej

Konferencja prasowa WROCŁAW: 3 lata badań uczniów, RAPORT o stanie zdrowia.

26 czerwca, 2018

Po trzech latach szkolnych, PoZdro! zakończyło we Wrocławiu badania przesiewowe dzieci. Dziś, podczas konferencji prasowej przedstawiliśmy najświeższy, zbiorczy Raport o stanie zdrowia uczniów w tym mieście (I klas gimnazjów, IV klas Podstawówek). Konferencja była pełna merytorycznych danych i analiz – ale – z drugiej strony – historii i opowieści rodzin uczestników PoZdro!, które zechciały podzielić się swoim osobistym doświadczeniem zmiany stylu życia z PoZdro! Dzieci samodzielnie przyrządziły gościom przepyszne, kolorowe i zdrowe koktajle 🙂

Czytaj więcej

I po… RUGBY TAG we Wrocławiu!

26 czerwca, 2018

Kiedy? 17 czerwca

Gdzie? We Wrocławiu!

Kto? Blisko 100 uczestników drużyny PoZdro! – dzieci, młodzież, rodzice.

Co? Zmierzyli się z porannym wstawaniem, prażącym słońcem i… Rugby TAG!

Czytaj więcej

Rugby TAG we Wrocławiu już 17 czerwca!

9 czerwca, 2018

TAKICH ZAJĘĆ SPORTOWYCH POZDRO! JESZCZE NIE BYŁO! ☺ 17 czerwca, zapraszamy uczestników PoZdro! we WROCŁAWIU wraz z rodzinami na RUGBY TAG! Dużo pozytywnych emocji oraz poprawa kondycji i ogólnego stanu zdrowia – gwarantowana!

Czytaj więcej

Za nami warsztaty kulinarne PoZdro! we Wrocławiu!

22 maja, 2018

Lekcja gotowania pysznie – a zdrowo i lekko, dla wzorowych uczestników PoZdro!, odbyła się 12 maja, w sobotę, w profesjonalnym studio kulinarnym Browar Mieszczański w Galerii Wnętrz DOMAR we Wrocawiu!

Czytaj więcej

Ostatnia szansa na sprawdzenie stanu zdrowia dziecka. Bezpłatne badania dla uczniów klas IV SP ze współpracujących z PoZdro! we Wrocławiu

16 maja, 2018

Dla wszystkich uczniów klas IV z wrocławskich SZKÓŁ PODSTAWOWYCH deklarujących w tym roku szkolnym udział w Programie PoZdro!, którzy nie zdążyli sprawdzić swojego stanu zdrowia w badaniach przesiewowych w szkole, Fundacja Medicover przygotowała ostateczny termin badań tzw. Kompleksowej Analizy Zdrowotnej Dziecka. Rodzicu, sprawdź co zrobić, BY ZAPISAĆ DZIECKO.

Czytaj więcej

Dziękujemy uczestnikom za udział w BASKETMANII!

27 kwietnia, 2018

W kwietniową, słoneczną niedzielę, 22 kwietnia, blisko 100 PoZdrowiczów z Wrocławia, wzięło udział w BASKETMANII!!! ☺ Ćwiczyliśmy w przestronnej hali Wrocławskiego Klubu Koszykówki przy ul. Czajczej 19.

Czytaj więcej
badania konferencja prasowa media nagrody Rada Naukowa sport szkoła warsztaty kulinarne zjazd naukowy