ARCHIWUM

Warszawa

23.03 Warszawa: Kickboxing z Joanną Różańską

11 marca, 2019

Czy byliście już na zajęciach z Joanną Różańską, trenerką PoZdro!, którą możecie spotkać w warszawskim gabinecie podczas ZOI? Czy wiecie, że Asia jest utytułowanym sportowcem – Mistrzynią Polski w Kickboxingu?

Czytaj więcej

13.03, Klub Rodzica PoZdro! Warszawa: komunikacja bez przemocy – ZAPRASZAMY!

28 lutego, 2019

Emocje…ich funkcje sprawiają, że możemy skutecznie nawigować w świecie. To emocje pozwalają nam się zmobilizować i mieć wystarczająco dużo energii, aby ukończyć zadanie, dają siłę by skutecznie wkroczyć do działania lub uciekać w razie potrzeby.

Czytaj więcej

Mikołaje są wśród nas

12 stycznia, 2019

Wieczorową, śnieżną porą, 20. grudnia, lodowisko Torwar w jednej chwili zamieniło się w aleję mikołajów PoZdro!. W eleganckim szyku 😉 i rodzinnie, Nasi PoZdrowicze w grupie 70. osób (i w sympatycznych czerwonych czapach ☺) wyszli na lodową taflę by pobawić się jazdą na łyżwach.

Czytaj więcej

16.01, środa – Klub Rodzica PoZdro! Warszawa – Zapraszamy!

10 stycznia, 2019

Zapraszamy serdecznie na kolejny z cyklu Warsztat NVC, czyli dobrej, pozytywnej komunikacji z dzieckiem, przygotowany specjalnie dla rodziców PoZdro!, który odbędzie się w ramach Klubu Rodzica. Tym razem, skupimy się na emocjach, złości, gniewie i braku płynnej komunikacji z nastolatkiem. Co zrobić, żeby temu zaradzić?

Czytaj więcej

Warszawa, 19.01 (sobota) – Cross Training i ZUMBA

7 stycznia, 2019

Pomysł na chłodny zimowy weekend? Wpadnij na trening do Klubu Fitness! Zespół „PoZdro” wraz z ogólnopolską siecią klubów fitness ZDROFIT zaprasza uczestników Programu „PoZdro!” oraz ich rodziny na bezpłatne zajęcia sportowe w WARSZAWIE.

Czytaj więcej

Warszawa, 20.12 – zajęcia sportowe na lodowisku

4 grudnia, 2018

Tym razem uczestnicy PoZdro! w Warszawie będą kruszyć lód na Torwarze ;), szlifując swoją formę na zimę 🙂 Zapraszamy serdecznie na klimatyczny, wspólny trening dla Rodzin uczestniczących w Programie. Oczywiście, wstęp dla Was bezpłatny. I nie martw się, jeżeli nie umiesz jeździć – do Twojej dyspozycji będzie trener 🙂

Czytaj więcej

12.12.2018 Klub Rodzica w Warszawie

3 grudnia, 2018

Szakal czy żyrafa…? Jaki reprezentujesz styl komunikacji? Co możesz zrobić, by komunikować się bardziej empatycznie, by łatwiej osiągnąć porozumienie? Szkolenie przeznaczone dla rodziców uczestników Programu PoZdro!, traktujące o pozytywnej komunikacji z dziećmi i budowaniu dobrych relacji. Zapraszamy!

Czytaj więcej

8.12.2018 – Warsztaty edukacyjne w Warszawie

3 grudnia, 2018

Czy wiesz jakie ciekawostki szykujemy na Warsztaty Edukacyjne, w sobotę, dla rodzin uczestniczących w PoZdro!? Wszystkiego Ci nie zdradzimy ;), ale możemy Cię wtajemniczyć, że…

Czytaj więcej

23.11.2018, Warszawa: zajęcia KARATE z „PoZdro!” – Sensei Andrzej Gosek

14 listopada, 2018

Nieważne, czy jesteś dziewczyną, czy chłopakiem. Nie ważne ile masz lat, czy jesteś dzieckiem czy rodzicem ☺. Jeżeli jesteś w PoZdro! to będziesz mógł wkrótce sprawdzić, czy sztuki walki to coś również dla Ciebie! Przyjdź ...

Czytaj więcej

14.11, środa = ważna data dla Rodziców uczestników PoZdro! w Warszawie: Klub Rodzica PoZdro!

7 listopada, 2018

Bycie rodzicem bywa bardzo trudne, wyczerpujące i czasami czujemy się bezsilni. Goniący czas nie jest naszym sprzymierzeńcem… Ale są sposoby i metody, które ułatwiając komunikację, pozwolą zaradzić takim sytuacjom… Klub rodzica – to spotkanie z innymi rodzicami by spokojnie porozmawiać, wzajemnie się zainspirować, zrozumieć, by uczynić rodzinną codzienność bardziej harmonijną i szczęśliwszą.

Czytaj więcej