ARCHIWUM

Lublin

Prawie 30 proc. dzieci z Jastkowa i Wólki z obciążeniami zdrowotnymi. Na pomoc – samorządowe programy, Fundacja Medicover i PoZdro!

14 lutego, 2019

W podlubelskich Gminach Jastków i Wólka, w ramach nowo przyjętych programów polityki zdrowotnej, zakończono badania przesiewowe uczniów klas IV szkół podstawowych, sprawdzające stan ich zdrowia. U niemal 30 procent 9-10 latków diagnostyka wykazała nieprawidłowości, mogące ...

Czytaj więcej

MMA i Zumba w Lublinie!

7 lutego, 2019

Myślicie, że MMA to tylko dla dorosłych, niebezpieczna zabawa? Otóż zobaczcie, sami jak świetnie się bawią PoZdro dzieciaki z rodzicami!! W niedzielnych zajęciach MMA wzięło udział 55 osób! Mali i duzi wyciskali ostatnie poty przy przewrotach, chwytach i upadkach.

Czytaj więcej

3.02 – trening ZUMBA i MMA w Lublinie

28 stycznia, 2019

…aktywna niedziela w LUBLINIE…? ☺ ZUMBA czy MMA – co Ty na to?? Albo jedno i drugie! 3. lutego zapraszamy uczestników Programu „PoZdro!” – całe Rodziny ☺ na bezpłatne, wspólne zajęcia sportowe w Klubie K1 Training Center.

Czytaj więcej

Lublin, 18.12 – trening na łyżwach

4 grudnia, 2018

Będzie niezły fun! 🙂 ŁYŻWY to świetny pomysł na zimę, gdy zaczyna być tak szczególnie klimatycznie… Dlatego LODOWISKO przed Wami “otwieramy” i zapraszamy na bezpłatny TRENING dla uczestników PoZdro! – całe Rodziny, początkujących i zaawansowanych!

Czytaj więcej

7.12.2018 Klub Rodzica w Lublinie

3 grudnia, 2018

Drogi Rodzicu dziecka w PoZdro! Jeśli odczuwasz potrzebę, by Twoje relacje z córką/synem były lepsze, chcesz dowiedzieć się jak reagować na złość, żal, czy gniew – swój, bądź dziecka – oraz chciałbyś lepiej je rozumieć – to proponujemy Ci, byś odwiedził ➡ KLUB RODZICA, w ten piątek.

Czytaj więcej

Instruktaż ćwiczeń – ZDJĘCIA z Treningu funkcjonalnego w LUBLINIE

29 listopada, 2018

Zwłaszcza w chłodniejsze miesiące, jeśli ciężko Wam wyjść na dwór, czy dotrzeć na siłownię – ćwiczenia w domu to świetna alternatywa! Uczestnicy PoZdro! mieli wyjątkową okazję nauczyć się od utytułowanych sportowców – Specjalistów PoZdro!, jak prawidłowo i efektywnie ćwiczyć w domowych warunkach, by nie skończyło się to kontuzją.

Czytaj więcej

Instruktarz ćwiczeń – Trening Funkcjonalny :)

13 listopada, 2018

21.11, w środę, zespół Fundacji Medicover zaprasza uczestników Programu „PoZdro!” oraz ich rodziny W LUBLINIE na bezpłatne zajęcia z treningu funkcjonalnego.

Czytaj więcej

9.11: KLUB RODZICA PoZdro! w Lublinie

31 października, 2018

Trudna komunikacja z młodzieżą? Bycie Rodzicem bywa wyczerpujące? Oferujemy wsparcie dla Rodziców PoZdro! Zapraszamy na spotkanie warsztatowe KLUBU RODZICA, w godz. 17:30-19:30. Może być lepiej, a sposób na problemy może się okazać zaskakująco prosty! Poznacie ...

Czytaj więcej

JUST DANCE! lubi Lublin :) Zobaczcie relację!

29 października, 2018

19.10.2018, dzięki uprzejmości UbisoftPolska mogliście przetestować najnowszą wersję gry JUST DANCE! W zajęciach sportowych dla PoZdro!-grupy w Lublinie wzięło udział 35 osób – od najmłodszych po rodziców uczestników, a w zasadzie Mamy 😉 Zabawa była nieziemska!

Czytaj więcej

Pyszną ucztę zgotowali PoZdrowicze 7 czerwca w Lublinie!

11 czerwca, 2018

Kolejny już rok PoZdro! przygotowało nagrodę dla wzorowych uczestników programu – WARSZATY KULINARNE! Czy wiecie, że 30 uczestników warsztatów wydało prawie 400 porcji przygotowanych przez siebie dań?! A na dodatek wszystko pięknie podane i baaardzo smaczne.

Czytaj więcej
badania konferencja prasowa media nagrody Rada Naukowa sport szkoła warsztaty kulinarne zjazd naukowy