ARCHIWUM

Lublin

II Konferencja „Elektroniczny System Medycyny Szkolnej”

14 maja, 2019

Fundacja Medicover zorganizowała 7 maja 2019 roku w Trybunale Koronnym w Lublinie drugą edycję konferencji „Elektroniczny System Medycyny Szkolnej. Programy profilaktyczne w dobie XXI w. skierowane do dzieci i młodzieży, rodziny”. Liczny udział w niej ...

Czytaj więcej

PoZdro! ON AIR!

9 kwietnia, 2019

O nadwadze, otyłości i aktywności fizycznej wśród dzieci oraz stanie zdrowia uczniów z podmiejskich miejscowości – i w mieście (Lublin), opowiedzieli w mediach eksperci Programu PoZdro!: Agnieszka Skowrońska – lubelska Koordynator Lokalna oraz Tomek Bala – trener i utytułowany kolarz przełajowy.

Czytaj więcej

LoveLUBLIN! Zdjęcia z ostatnich trampolin z PoZdro!

1 kwietnia, 2019

25.03.2019 r. odbyły się ostatnie zajęcia sportowe w Programie PoZdro! w LUBLINIE…
Tym razem 122 osoby skakały na trampolinach, próbowały wydostać się z basenu z gąbkami, pokonywały tor przeszkód i przełamywało lęk wysokości 🙂

Czytaj więcej

Radio Centrum Lublin – audycja o PoZdro!

28 marca, 2019

Posłuchajcie ciekawej i ważnej audycji o nadwadze, otyłości i aktywności fizycznej wśród dzieci oraz wynikach badań przesiewowych uczniów – pod miastem i w mieście Lublin, w której udział wzięli eksperci PoZdro!.

Czytaj więcej

25.03: Trampoliny w Lublinie

19 marca, 2019

Nasz Lublinie – każdy, kto jest/był w PoZdro! – idziemy razem na TRAMPOLINY!? Bezpłatnie 🙂 Jump XL Lublin Park Trampolin , w poniedziałek 25.03? Jesteśmy super-team, więc będziemy się razem TAK bawić! I jednocześnie sportować. To będzie najlepsze wyjście w historii! Będzie masa atrakcji, a poprowadzą nas najlepsi trenerzy.

Czytaj więcej

Prawie 30 proc. dzieci z Jastkowa i Wólki z obciążeniami zdrowotnymi. Na pomoc – samorządowe programy, Fundacja Medicover i PoZdro!

14 lutego, 2019

W podlubelskich Gminach Jastków i Wólka, w ramach nowo przyjętych programów polityki zdrowotnej, zakończono badania przesiewowe uczniów klas IV szkół podstawowych, sprawdzające stan ich zdrowia. U niemal 30 procent 9-10 latków diagnostyka wykazała nieprawidłowości, mogące ...

Czytaj więcej

MMA i Zumba w Lublinie!

7 lutego, 2019

Myślicie, że MMA to tylko dla dorosłych, niebezpieczna zabawa? Otóż zobaczcie, sami jak świetnie się bawią PoZdro dzieciaki z rodzicami!! W niedzielnych zajęciach MMA wzięło udział 55 osób! Mali i duzi wyciskali ostatnie poty przy przewrotach, chwytach i upadkach.

Czytaj więcej

3.02 – trening ZUMBA i MMA w Lublinie

28 stycznia, 2019

…aktywna niedziela w LUBLINIE…? ☺ ZUMBA czy MMA – co Ty na to?? Albo jedno i drugie! 3. lutego zapraszamy uczestników Programu „PoZdro!” – całe Rodziny ☺ na bezpłatne, wspólne zajęcia sportowe w Klubie K1 Training Center.

Czytaj więcej

Lublin, 18.12 – trening na łyżwach

4 grudnia, 2018

Będzie niezły fun! 🙂 ŁYŻWY to świetny pomysł na zimę, gdy zaczyna być tak szczególnie klimatycznie… Dlatego LODOWISKO przed Wami “otwieramy” i zapraszamy na bezpłatny TRENING dla uczestników PoZdro! – całe Rodziny, początkujących i zaawansowanych!

Czytaj więcej

7.12.2018 Klub Rodzica w Lublinie

3 grudnia, 2018

Drogi Rodzicu dziecka w PoZdro! Jeśli odczuwasz potrzebę, by Twoje relacje z córką/synem były lepsze, chcesz dowiedzieć się jak reagować na złość, żal, czy gniew – swój, bądź dziecka – oraz chciałbyś lepiej je rozumieć – to proponujemy Ci, byś odwiedził ➡ KLUB RODZICA, w ten piątek.

Czytaj więcej