ARCHIWUM

Lublin

Lublin, 18.12 – trening na łyżwach

4 grudnia, 2018

Będzie niezły fun! 🙂 ŁYŻWY to świetny pomysł na zimę, gdy zaczyna być tak szczególnie klimatycznie… Dlatego LODOWISKO przed Wami “otwieramy” i zapraszamy na bezpłatny TRENING dla uczestników PoZdro! – całe Rodziny, początkujących i zaawansowanych!

Czytaj więcej

7.12.2018 Klub Rodzica w Lublinie

3 grudnia, 2018

Drogi Rodzicu dziecka w PoZdro! Jeśli odczuwasz potrzebę, by Twoje relacje z córką/synem były lepsze, chcesz dowiedzieć się jak reagować na złość, żal, czy gniew – swój, bądź dziecka – oraz chciałbyś lepiej je rozumieć – to proponujemy Ci, byś odwiedził ➡ KLUB RODZICA, w ten piątek.

Czytaj więcej

Instruktaż ćwiczeń – ZDJĘCIA z Treningu funkcjonalnego w LUBLINIE

29 listopada, 2018

Zwłaszcza w chłodniejsze miesiące, jeśli ciężko Wam wyjść na dwór, czy dotrzeć na siłownię – ćwiczenia w domu to świetna alternatywa! Uczestnicy PoZdro! mieli wyjątkową okazję nauczyć się od utytułowanych sportowców – Specjalistów PoZdro!, jak prawidłowo i efektywnie ćwiczyć w domowych warunkach, by nie skończyło się to kontuzją.

Czytaj więcej

Instruktarz ćwiczeń – Trening Funkcjonalny :)

13 listopada, 2018

21.11, w środę, zespół Fundacji Medicover zaprasza uczestników Programu „PoZdro!” oraz ich rodziny W LUBLINIE na bezpłatne zajęcia z treningu funkcjonalnego.

Czytaj więcej

9.11: KLUB RODZICA PoZdro! w Lublinie

31 października, 2018

Trudna komunikacja z młodzieżą? Bycie Rodzicem bywa wyczerpujące? Oferujemy wsparcie dla Rodziców PoZdro! Zapraszamy na spotkanie warsztatowe KLUBU RODZICA, w godz. 17:30-19:30. Może być lepiej, a sposób na problemy może się okazać zaskakująco prosty! Poznacie ...

Czytaj więcej

JUST DANCE! lubi Lublin :) Zobaczcie relację!

29 października, 2018

19.10.2018, dzięki uprzejmości UbisoftPolska mogliście przetestować najnowszą wersję gry JUST DANCE! W zajęciach sportowych dla PoZdro!-grupy w Lublinie wzięło udział 35 osób – od najmłodszych po rodziców uczestników, a w zasadzie Mamy 😉 Zabawa była nieziemska!

Czytaj więcej

Pyszną ucztę zgotowali PoZdrowicze 7 czerwca w Lublinie!

11 czerwca, 2018

Kolejny już rok PoZdro! przygotowało nagrodę dla wzorowych uczestników programu – WARSZATY KULINARNE! Czy wiecie, że 30 uczestników warsztatów wydało prawie 400 porcji przygotowanych przez siebie dań?! A na dodatek wszystko pięknie podane i baaardzo smaczne.

Czytaj więcej

Lublin WYCYRKOWANY!

23 maja, 2018

18.05 mieliśmy niezły cyrk! To znaczy – zajęcia cyrkowe 😉 – były świetne! Nauczyliśmy się chodzić po linie, żonglować, robić sztuczki z diabolo i z kapeluszem oraz kręcić talerzem nad głową!!! ☺

Czytaj więcej

Zajęcia cyrkowe w Lublinie? Czemu nie!

15 maja, 2018

18 maja, w piątek, zapraszamy serdecznie uczestników PoZdro! wraz z rodzinami w LUBLINIE na OSTATNIE zajęcia sportowe w roku szkolnym 2017/2018 Jesteście ciekawi co dla Was przygotowaliśmy?

Czytaj więcej

Mówią o nas w Lublinie

20 kwietnia, 2018

Kochani! Ciekawi jesteśmy, czy w marcu i w kwietniu, natrafiliście może na PoZdro! w mediach 😉 ? Zespół z Lublina, Agnieszka Skowrońska, specjaliści ZOI, ale przede wszystkim nasi uczestnicy i absolwenci ☺

Czytaj więcej
badania konferencja prasowa media nagrody Rada Naukowa sport szkoła warsztaty kulinarne zjazd naukowy