ARCHIWUM

Wszystkie

II Konferencja „Elektroniczny System Medycyny Szkolnej”

14 maja, 2019

Fundacja Medicover zorganizowała 7 maja 2019 roku w Trybunale Koronnym w Lublinie drugą edycję konferencji „Elektroniczny System Medycyny Szkolnej. Programy profilaktyczne w dobie XXI w. skierowane do dzieci i młodzieży, rodziny”. Liczny udział w niej ...

Czytaj więcej

Serdeczne życzenia dla PoZdrowiaków!

17 kwietnia, 2019

Wszystkim Rodzinom, Uczestnikom i Absolwentom Programu PoZdro! składamy moc życzeń Wielkanocnych!

Czytaj więcej

PoZdro! ON AIR!

9 kwietnia, 2019

O nadwadze, otyłości i aktywności fizycznej wśród dzieci oraz stanie zdrowia uczniów z podmiejskich miejscowości – i w mieście (Lublin), opowiedzieli w mediach eksperci Programu PoZdro!: Agnieszka Skowrońska – lubelska Koordynator Lokalna oraz Tomek Bala – trener i utytułowany kolarz przełajowy.

Czytaj więcej

Zdjęcia z kickboxingu – Wrocław

8 kwietnia, 2019

Blisko 90-ciu dzielnych wojowników z PoZdro! Wrocław w niedzielę 24 marca podjęło wyjątkowe wyzwanie poznania tajników kickboxingu w Klubie Samuraj! Zajęcia poprowadził instruktor sztuk walki w oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski - Mateusz Głowacki! Po ...

Czytaj więcej

LoveLUBLIN! Zdjęcia z ostatnich trampolin z PoZdro!

1 kwietnia, 2019

25.03.2019 r. odbyły się ostatnie zajęcia sportowe w Programie PoZdro! w LUBLINIE…
Tym razem 122 osoby skakały na trampolinach, próbowały wydostać się z basenu z gąbkami, pokonywały tor przeszkód i przełamywało lęk wysokości 🙂

Czytaj więcej

Radio Centrum Lublin – audycja o PoZdro!

28 marca, 2019

Posłuchajcie ciekawej i ważnej audycji o nadwadze, otyłości i aktywności fizycznej wśród dzieci oraz wynikach badań przesiewowych uczniów – pod miastem i w mieście Lublin, w której udział wzięli eksperci PoZdro!.

Czytaj więcej

25.03: Trampoliny w Lublinie

19 marca, 2019

Nasz Lublinie – każdy, kto jest/był w PoZdro! – idziemy razem na TRAMPOLINY!? Bezpłatnie 🙂 Jump XL Lublin Park Trampolin , w poniedziałek 25.03? Jesteśmy super-team, więc będziemy się razem TAK bawić! I jednocześnie sportować. To będzie najlepsze wyjście w historii! Będzie masa atrakcji, a poprowadzą nas najlepsi trenerzy.

Czytaj więcej

Kickboxing we WROCŁAWIU! 24.03

13 marca, 2019

Gratka dla wrocławskich uczestników / absolwentów PoZdro! – kolejny bezpłatny trening! Fundacja Medicover oraz kadra trenerska Klubu Samuraj zapraszają do wspólnego treningu Kickboxingu, który odbędzie się w jednym z największych klubów sztuk walki w Polsce.

Czytaj więcej

23.03 Warszawa: Kickboxing z Joanną Różańską

11 marca, 2019

Czy byliście już na zajęciach z Joanną Różańską, trenerką PoZdro!, którą możecie spotkać w warszawskim gabinecie podczas ZOI? Czy wiecie, że Asia jest utytułowanym sportowcem – Mistrzynią Polski w Kickboxingu?

Czytaj więcej

9.03 – Warsztaty Edukacyjne w Jastkowie

4 marca, 2019

DZIEŃ DOBRY, Przyjaciele z #Jastków #lubelskie :)! W sobotę 9.03 serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci z gminnej SP na atrakcyjne WARSZTATY EDUKACYJNE.

Czytaj więcej