BIURO PRASOWE

Będzie się działo

NIE PRZEGAP NASZYCH WYDARZEŃ

Fundacja Medicover po raz kolejny doceniona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Ogólnopolskie

Dwa projekty Fundacji Medicover zostały dostrzeżone w raporcie "Odpowiedzialny Biznes 2015": Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! oraz działania w ramach wolontariatu.

SPRAWDŹ!

Bezpłatne warsztaty kulinarne PoZdro!

Ogólnopolskie

W czerwcu 2016 roku ruszają bezpłatne warsztaty kulinarne dla uczestników Programu PoZdro! Przekonajcie się, że samodzielne przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków to fantastyczna zabawa i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi i rodziną!

SPRAWDŹ!

Wstępny raport Programu PoZdro!

Ogólnopolskie

5047 przebadanych przez wykwalifikowane zespoły pielęgniarskie dzieci, 4805 wypełnionych przez rodziców ankiet i odpowiedź na pytanie, dlaczego społeczeństwo tyje i jest zagrożone chorobami cywilizacyjnymi. Świadomość, jaką dla zdrowia mają jakość i ilość spożywanej żywności oraz poziom aktywności fizycznej, są bardzo niskie.

SPRAWDŹ!

Program PoZdro! objęty patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji

Ogólnopolskie

Miło nam poinformować, że realizowany przez Fundację Medicover program PoZdro! został objęty patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji. Ośrodek Rozwoju Edukacji jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym prowadzoną przez Ministra Edukacji Narodowej.

SPRAWDŹ!

Kontakt dla mediów

Katarzyna Walczak-Szepczyńska

Katarzyna Walczak-Szepczyńska
Specjalista ds. komunikacji Programu PoZdro!
Tel. +48 660 599 226
katarzyna.walczak@medicover.pl

Archiwum