16.01, środa – Klub Rodzica PoZdro! Warszawa – Zapraszamy!

10 stycznia, 2019

Zapraszamy serdecznie na kolejny z cyklu Warsztat NVC, czyli dobrej, pozytywnej komunikacji z dzieckiem, przygotowany specjalnie dla rodziców PoZdro!, który odbędzie się w ramach Klubu Rodzica. Tym razem, skupimy się na emocjach, złości, gniewie i braku płynnej komunikacji z nastolatkiem. Co zrobić, żeby temu zaradzić? Zapisy: karolina.kryszkiewicz@medicover.pl, 519 532 459.

Empatyczna Komunikacja, czyli jaka? Otwarta, pozytywna, nie wykluczająca, taka, by słuchać – i usłyszeć, zrozumieć, pomóc. Być dla dziecka kimś, do kogo będzie się chciało zwrócić nawet w trudnej sytuacji, ale jednocześnie zachować swoją strefę komfortu i wsłuchać się też we własne potrzeby. Pozytywna Komunikacja to taka, która mimo trudnych czasem tematów wzajemnych rozmów, niesie ładunek miłości, wsparcia, chęci rozwiązania problemów, a nie zamiatania ich pod dywan. To ważne by poznać potrzeby młodego człowieka, a te potrzeby czasem mogą nas zaskoczyć…swoją mądrością i dojrzałością. Tylko trzeba wiedzieć jak je poznać, jak otworzyć serca w rozmowie.

Spotkanie jest 4. częścią cyklu szkoleń NVC w ramach Klubu Rodzica w Warszawie. Zachęcamy do ciągłości uczestnictwa, jednak także jednorazowa obecność wiele wnosi, gdyż na każdych zajęciach rozpatrujemy inne aspekty dialogu.

Zapraszamy!

Fot. Pixabay

badania konferencja prasowa media nagrody Rada Naukowa sport szkoła warsztaty kulinarne zjazd naukowy